Godziny otwarcia:    pn - pt:  9 - 21    sobota:  9 - 14 niedziela:  9 - 12
Tel. 512-786-743
dyżur telefoniczny
Kto może przystąpić do akcji?
Uczestnikiem może być każdy dorosły właściciel psa lub kota. Nadwagę zwierzęcia stwierdzają organizatorzy tej akcji - lekarze Centrum Weterynaryjnego przy ul. Długiej 1 w Sochaczewie. Niepełnoletni właściciel psa lub kota powinien zgłosić się  z rodzicem lub opiekunem.

Warunki przystąpienia do konkursu

Wystarczy zgłosić się z pupilem do Centrum Weterynaryjnego przy ul. Długiej 1 w Sochaczewie (wejście od al. 600-lecia), gdzie odbędzie się  ważenie pupila oraz przekazanie wskazówek jak w zdrowy, mądry i bezpieczny dla zwierzęcia sposób zredukować masę ciała. Wynik ważenia będzie odnotowany w specjalnie wyrobionej karcie do monitorowania wagi pupila. Oficjalne ostateczne ważenie zwierzęcia musi odbyć się również przed zakończeniem konkursu do 30 lipca 2014
.

Co w zamian?
Uczestnik WYZWANIA NA ODCHUDZANIE dostanie pakiet startowy składający się między innymi  z wagi do odmierzania karmy oraz poradnika na temat odchudzania. Wszyscy uczestnicy otrzymają darmową poradę weterynaryjną oraz dopasowany indywidualnie program odchudzania pupila opracowany przez lekarza weterynarii.

Kryteria przyznania trzech pierwszych nagród:
O kolejności miejsc będzie decydował stosunek procentowy straconych kilogramów do początkowej masy ciała zwierzęcia.


Co zyskujesz?
W tym konkursie nie ma przegranych! Państwa pupil odzyskuje zdrowie i większą witalność. Państwo zyskują wiedzę i umiejętności, jak dbać o zdrowie i odpowiedzialne odżywianie własnego pupila, aby cieszyć się jego towarzystwem jak najdłużej.

Czas trwania konkursu:
Zaczynamy 27 maja 2014r. , a kończymy ostatnim ważeniem zwierząt 30 lipca br.

Finał akcji odbędzie się 3 sierpnia 2014 w czasie „LETNIEGO ZWIERZYŃCA”-dorocznej imprezy edukacyjnej organizowanej przez Urząd Miasta Sochaczew, gdzie wspólnie będziemy się bawić i uczyć. Tam wszystkim uczestnikom akcji WYZWANIE NA ODCHUDZANIE wręczone zostaną  dyplomy, a zwycięzcom - nagrody. Więcej informacji można uzyskać u na miejscu w Centrum Weterynaryjnym przy ul.Długa 1 w Sochaczewie lub pod numerem telefonu 512 786 743